Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Апарати для приготування млинців

Асортимент
Хіт!
Апарат для млинців - 1 пост - Ø 40 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGJ40-1
Апарат для млинців 40 см / 1 пост  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGK40-1
Вирівнювачь суміші для млинців GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CTVML4
Апрат для выпікання млинців - Ø  40 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGOM7P
Апарат для млинців - 1 пост - Ø 40 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGJ40-1#CTVML4
Апарат для млинців 40 см / 1 пост  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGK40-1#CTVML4
Апрат для выпікання млинців - Ø 40 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGOZ40-1
Апарат для млинців 40 см / 2 пости  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGK40-2
Апарат для млинців 40 см / 2 пости  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGK40-2#CTVML4
Хіт!
Апарат для млинців - 2 пост - Ø 40 cm GGM Gastro
Артикул: CGJ40-2
19 428
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CGJ40-2

Професійні апарати для приготування млинців: особливості конструкції

Приготування млинців у закладах громадського харчування потребує використання професійного потужного обладнання, здатного забезпечити високу продуктивність технологічних процесів. Цим вимогам відповідають сучасні апарати для приготування млинців. Ці пристрої доступні для замовлення в нашому інтернет-магазині обладнання для кухні Full Kitchen.

Електричний пристрій для приготування млинців – досить просте обладнання. Воно складається з 3 основних елементів: корпусу, розміщеного всередині нагрівального елемента та жароміцної пластини з антипригарним покриттям. Панель у багатьох моделях знімна, що полегшує догляд апарату. Нагрівання поверхні здійснюється рівномірно, тому млинці пропікаються швидко і відразу по всьому колу. Панелей може бути одна або дві, при цьому працюють вони автономно один від одного, що робить використання даних апаратів вигідним і практичним у кафе та ресторанах з різною активністю відвідувачів.

У продажу є також електричні занурювальні блинні апарати. Вони мають вигляд сковорідки з однією рукояттю, але для приготування млинців пристрій потрібно розжарити і опустити в ємність з тістом опуклою стороною вниз. Тісто покриває пластину та за кілька секунд повністю пропікається. Щоб зняти готовий млинець, потрібно просто акуратно перевернути пристрій над тарілкою та підчепити випічку лопаткою.

Професійні пристрої для випікання млинців: як вибрати

Електро апарат для млинців, незважаючи на простоту конструкції, має ряд технічних параметрів, які відрізняються у різних моделей і впливають на ціну пристрою:

  • Вигляд пристрою. Обладнання буває у вигляді звичних і занурювальних моделей (бувають бездротові і з проводом). Апарати більш продуктивні, їх рекомендується використовувати на професійній кухні, але при цьому вони вимагають наявності місця на стільниці для встановлення. Безпровідна занурювальна млинниця не вимагає окремого місця, легка та проста в користуванні, але зазвичай менш потужна та розрахована для експлуатації в домашніх умовах.
  • Потужність. Чим вона більша, тим швидше буде пропікатися тісто і в меншій мірі обладнання буде схильне до зносу через перегрівання.
  • Діапазон температури нагрівання. У різних моделях може відрізнятись. Професійна модель характеризується максимальним нагріванням до 300 градусів, занурювальні моделі частіше менш потужні, але вони більшою мірою розраховані на домашнє використання.
  • Кількість поверхонь. Ця характеристика є актуальною для плит для млинців. Вони бувають подвійні або з однією нагрівальною поверхнею.
  • Комплектація. Деякі автоматичні млинниці укомплектовані вирівнювачем, змішувальними ємностями для контейнерів (під ємності з тестом, начинками, топінгами).

Під час замовлення пристрою слід також звернути увагу на параметри підключення. Від цієї характеристики залежить ціна млинці. В асортименті товарів інтернет-магазину є теплове обладнання, що працює від стандартної мережі 220/240 Вт або від трифазної - 380 Вт.

Млинниці професійні від компанії «Full Kitchen»

Від якості обладнання кухні безпосередньо залежить продуктивність закладу громадського харчування та швидкість обслуговування. Ці характеристики у свою чергу впливають на рентабельність бізнесу та репутацію закладу. З цієї причини власники кафе та ресторанів воліють як обладнання вибирати професійне обладнання відомих брендів. Вона більш надійна, розрахована на активну експлуатацію в умовах інтенсивних навантажень.

В Україні купити професійні апарати для приготування млинців європейського виробника можна на сайті компанії Full Kitchen. Ми співпрацюємо з прямими постачальниками, тому може запропонувати товар оригінальної якості із гарантією від виробника. Здійснюємо доставку до будь-якого регіону країни. А купити млинець у Києві можна з наступним самовивозом.

Фахівці компанії Full Kitchen, крім доставки обладнання, пропонують інші затребувані послуги. Ми допомагаємо клієнтам з встановленням та введенням пристроїв в експлуатацію, ремонтом та обслуговуванням. Якщо залишилися питання – можете поставити їх менеджеру. Залишайте заявку, зв'яжемося з вами у робочий час.

Апарати для приготування млинців ціна в Україні

Апарати для приготування млинцівЦіна
Апарат для млинців - 1 пост - Ø 40 cm GGM Gastro10190 грн
Апарат для млинців 40 см / 1 пост GGM Gastro10869 грн
Вирівнювачь суміші для млинців GGM Gastro11819 грн
Апрат для выпікання млинців - Ø 40 cm GGM Gastro19156 грн
Апарат для млинців - 1 пост - Ø 40 cm GGM Gastro19904 грн
Апарат для млинців 40 см / 1 пост GGM Gastro19971 грн
Апрат для выпікання млинців - Ø 40 cm GGM Gastro21738 грн
Апарат для млинців 40 см / 2 пости GGM Gastro22418 грн
Апарат для млинців 40 см / 2 пости GGM Gastro33694 грн
Апарат для млинців - 2 пост - Ø 40 cm GGM Gastro19428 грн