Фільтри
Ціна
Параметри підключення

Професійні кавомашини, кавоварки ріжкові

Асортимент
Хіт!
Кавова машина рожкова, 2 групи - нержавіюча сталь GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KMF2
Апарат для філтр-кави - 1,7 Л GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
FIKAMAV17
Кавовий апарат крапельного типу - 2 х 1,8 л GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
FKMC36
Кавова машина рожкова, 1 група GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KMF1
Кавова машина рожкова, 1 група GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KJS1
Кавова машина рожкова, 2 групи (230 Вольт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KJS2-230V
Кавова машина рожкова compact , 2 групи GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KMCF2
Кавова машина - 2 пости, бойлер 11 л  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
STEMF2
Кавова машина рожкова, 3 групи GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KJS3
Кавова машина рожкова, 3 групи GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KMF3
Кавова машина рожкова, 2 групи / біла GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KC2W
Кавова машина рожкова, 2 групи / чорний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KC2S
Кавова машина рожкова, 3 групи / біла GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KC3W
Кавова машина рожкова, 3 групи / чорний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KC3S
Кавовий апрат / кавоварка  Expobar - з баком Expobar
Артикул: MSMW26
73 815
Бренд
Expobar
Артикул
MSMW26
Кавовий апарат Expobar Zircon - 1 пости Expobar
Артикул: SMW1
110 958
Бренд
Expobar
Артикул
SMW1
Кавовий апарат Expobar Zircon - 3 пости Expobar
Артикул: SMW3
174 985
Бренд
Expobar
Артикул
SMW3

Кофемашина професійна: особливості обладнання від «Full Kitchen»

Потрібна кавоварка для кав'ярні? В інтернет-магазині Full Kitchen ви знайдете великий вибір професійного обладнання для барів, кафе, ресторанів, торгових залів та кофешопів. Асортимент каталогу включає сучасні моделі пристроїв від перевірених європейських виробників.

Ці пристрої є агрегатами для заварювання натуральної кави та приготування інших гарячих напоїв: капучино, латте, рафа, гарячого шоколаду та ін. Їх встановлюють в офісах, кав'ярнях, ресторанах та фудкортах.

На відміну від побутових пристроїв, професійна кавоварка автоматична характеризується високою продуктивністю. Вона не тільки нагріває воду та заварює каву, але також збиває молоко, контролює витрати води та обсяг напою. За рахунок вбудованої плати з датчиками кавоварні машини відключаються, коли чашка наповниться, а також сигналізують про необхідність заповнення резервуарів з водою, молоком та кавою. Приготування напоїв не вимагає контролю з боку людини, що є перевагою апаратів. Використовувати їх особливо зручно у закладах з великим потоком відвідувачів. При цьому, функції та продуктивність різних агрегатів залежать від технічних характеристик та ціни.

Крапельна або ріжкова кавоварка: відмінності

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір моделей обладнання для приготування кави. За типом конструкції вони поділяються на два основні види:

  • крапельні;
  • ріжкові.

Крапельна кавоварка таку назву отримала завдяки технології приготування напою: вода, надходячи в бойлер з резервуара, нагрівається і перетворюється на пару, яка конденсується в трубці і у вигляді крапель надходить до мелених кавових зерен. Проходячи через гущу, вода насичується смаком та ароматом, і сочиться у кавник у вигляді готового ароматного напою. Серед переваг краплинної кавоварки варто відзначити компактність, простоту в обслуговуванні та експлуатації, а також можливість одночасно приготувати великий обсяг напою для кількох чашок.

Ріжкова кавоварка характеризується іншим принципом роботи. Вона утворює пару, яка проходить крізь мелену каву, після чого конденсується і зливається в чашку у вигляді готового напою. Свою назву такі моделі отримали через конструктивні особливості відсіку для порошку – він має вигляд ріжка.

Головною перевагою ріжкових агрегатів вважається більший набір функцій та модельний ряд. Вони можуть бути оснащені капучинатором, що дозволяє готувати різновиди кави з молоком.

Збираючись купити ріжкову кавоварку, зверніть увагу, що вони бувають:

  • Помпові. Такі агрегати оснащені насосом, здатними нагрівати воду до 95 градусів, і подавати її під тиском 15 бар. В основному до цієї групи належать потужні пристрої (від 1000 Вт) і вартість їх значно вища. З безперечних плюсів – відмінна продуктивність, висока швидкість роботи (час приготування напою становить лише 1 хвилину). Якщо потрібна кавоварка в кав'ярню з великим потоком відвідувачів, то варто звернути увагу саме на помпові апарати.
  • Парові (бойлерні). Ці кавоварки здатні нагрівати воду до 100 градусів. Пара через каву проходить без примусу, під природним тиском (від 4 до 9 бар). Характерною рисою парових пристроїв є те, що в них кава виходить не такою міцною, а час приготування однієї порції займає приблизно 2 хвилини. Підійде така кофемашина для кафе із середньою та невеликою прохідністю.

Професійні кавомашини від компанії «Full Kitchen»

У Києві вибрати промислове обладнання для кафе та ресторанів можна в інтернет-магазині промислового обладнання для кухні Full Kitchen. Компанія Full Kitchen займається постачанням оригінальних промислових агрегатів від європейських брендів, якість товарів яких відповідає міжнародним стандартам.

У нас можна купити професійну кавоварку з гарантією від виробника, отримати консультацію з експлуатації та обслуговування. Також наші фахівці надають послуги з встановлення обладнання, настроювання та запуску в роботу.

Щоб оформити замовлення – залишайте заявку на модель, що сподобалася. Ціна кавоварки та детальні характеристики вказані в описі. Замовити професійні кавоварки у нас можна з доставкою в будь-яке місто України.

Професійні кавомашини, кавоварки ріжкові ціна в Україні

Професійні кавомашини, кавоварки ріжковіЦіна
Кавова машина рожкова, 2 групи - нержавіюча сталь GGM Gastro103381 грн
Апарат для філтр-кави - 1,7 Л GGM Gastro7880 грн
Кавовий апарат крапельного типу - 2 х 1,8 л GGM Gastro42304 грн
Кавова машина рожкова, 1 група GGM Gastro72540 грн
Кавова машина рожкова, 1 група GGM Gastro74620 грн
Кавова машина рожкова, 2 групи (230 Вольт) GGM Gastro104521 грн
Кавова машина рожкова compact , 2 групи GGM Gastro105326 грн
Кавова машина - 2 пости, бойлер 11 л GGM Gastro110287 грн
Кавова машина рожкова, 3 групи GGM Gastro130467 грн
Кавова машина рожкова, 3 групи GGM Gastro134088 грн