Фільтри
Бренд
Категорія
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Гранітори

Асортимент
Гранітор - 10 Л GGM Gastro
Артикул: SMRM10
58 976
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SMRM10
Гранітор - 12 Л GGM Gastro
Артикул: SMNC12LN
69 629
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SMNC12LN
Гранітор - 2 x 10 Л GGM Gastro
Артикул: SMRM20
88 240
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SMRM20
Гранітор - 2x 12 Л GGM Gastro
Артикул: SMNC24LN
99 215
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SMNC24LN
Гранітор - 3 x 10 Л GGM Gastro
Артикул: SMRM30
112 178
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SMRM30
Гранітор - 3x 12 Л GGM Gastro
Артикул: SMNC36LN
130 082
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SMNC36LN

Що являє собою гранітор - принцип роботи та переваги

У спекотну пору року актуальні холодні напої та десерти. Гранітор готує суміш, яка одночасно замінює фруктовий лід та охолоджений сік. Продукт, що прийшов до нас з Італії, отримав назву слаш. До замовлення беруть трубочки для пиття чи ложки. Інтернет-магазин ресторанного обладнання Full Kitchen реалізує апарати для приготування слашу, допомагаючи закладам громадського харчування дивувати відвідувачів нестандартною консистенцією та яскравим смаком.

Апарат відноситься до категорії холодильного обладнання. Усередині металевого корпусу з нержавіючої сталі та удароміцного пластику підтримується постійна температура від -2°C до -4°C. Гранітори готують десерт близько 40 хвилин, а охолоджують напої за 25 хвилин.

Принцип дії пристрою дуже простий:

  • резервуар у верхній частині приладу наповнюють соком, концентратом з водою або іншою рідиною;
  • під дією низької температури вміст кристалізується;
  • за допомогою шнека апарат для слашу виштовхує кристали вгору, перемішує та збиває їх;
  • через кран десерт розливають порційними склянками.

Привабливий дизайн дозволяє встановлювати професійне кухонне обладнання безпосередньо на барну стійку або прилавок. Для керування приладом не потрібні спеціальні знання, тому техніка часто розташована в зоні самообслуговування. Апарати довговічні, безпечні, тихо працюють.

Різновиди граніторів для слаша - що врахувати при виборі?

Моделі відрізняються одна від одної:

  • кількістю контейнерів від 1 до 3;
  • об'ємом кожного резервуара до 15 літрів.

Для спеціалізованих точок продажу охолоджувальних напоїв можна замовити прилад із трьома контейнерами. Декілька десертів дозволять створювати унікальні поєднання смаків. У магазини, на заправки або переносні ятки купують техніку з резервуарами на 10 літрів.

Гранітор для слашу управляється за допомогою цифрового дисплея або механічних кнопок. На багатьох пристроях стоїть таймер. При невеликих щоденних продажах залишається велика кількість непроданого слашу. У цьому випадку функція нічного зберігання допомагає підтримувати низьку температуру без серйозних витрат електроенергії.

Ціна на комбіновані пристрої вище звичайних граніторів, проте такі апарати можуть охолоджувати напої, довго підтримуючи низьку температуру. Деякі моделі з інтернет-магазину Full Kitchen роблять щербети, сорбети, капучіно. Пристрої заморожують йогурти, шоколадну масу. Готовий слаш бармени використовують для приготування незвичайних коктейлів, що освіжають.

Купити гранітор у Full Kitchen з доставкою по Україні

Знайти апарати для приготування слашу у звичайному магазині техніки досить складно. Щоб не витрачати час на обхід всього міста, звертайтесь до Full Kitchen. На сайті компанії можна купити гранітор, фризер для морозива, сокоохолоджувач та інші прилади актуальні під час літньої спеки. Консультанти компанії допомагають з підбором обладнання та оформленням замовлення.

Об'ємний каталог наповнений пропозиціями від брендів із бездоганною репутацією. Усі товари мають сертифікати якості. На продукцію магазину діє гарантія 12 місяців. Техніка, куплена на сайті Full Kitchen, підлягає сервісному обслуговуванню.

У вартість товарів не входить комісія на послуги посередників, оскільки компанія безпосередньо співпрацює з виробниками. Магазин виписує рахунок-фактуру для безготівкової оплати. Києвом можливий самовивіз. До інших населених пунктів України доставка здійснюється поштовими службами.

Гранітори ціна в Україні

ГраніториЦіна
Гранітор - 10 Л GGM Gastro58976 грн
Гранітор - 12 Л GGM Gastro69629 грн
Гранітор - 2 x 10 Л GGM Gastro88240 грн
Гранітор - 2x 12 Л GGM Gastro99215 грн
Гранітор - 3 x 10 Л GGM Gastro112178 грн
Гранітор - 3x 12 Л GGM Gastro130082 грн