Фільтри
Ціна
Об'єм (L)
Потужність
Об'єм (kg)
Параметри підключення

Рисоварки професійні

Асортимент
Хіт!
Рисоварка 5,4 літри GGM Gastro
Артикул: RKF100
9 917
Бренд
GGM Gastro
Артикул
RKF100
Хіт!
Рисоварка 8,2 літра GGM Gastro
Артикул: RKK100
15 964
Бренд
GGM Gastro
Артикул
RKK100
Рисоварка 8 л Bartscher
Артикул: A150513
11 646
Бренд
Bartscher
Артикул
A150513

Особливості конструкції рисоварки

Рисоварка – спеціальний кухонний девайс, який використовується для приготування рису. Основними особливостями його є дотримання спеціального температурного режиму, завдяки якому вдається уникати пригоряння, та можливість налаштування часу варіння. Використовується рисоварка для суші на професійних кухнях багатьох закладів, що спеціалізуються на азіатській кухні. У Києві замовити рисоварку з доставкою по місту та в інші регіони України можна на сайті компанії Full Kithen. В інтернет-магазині представлений великий вибір промислового обладнання для ресторанів та кафе.

Девайс являє собою спеціальну каструлю, що працює від мережі, яка полегшує і повністю автоматизує процес варіння рису. За рахунок особливостей будови, він виходить розсипчастим і зберігає свої основні корисні властивості. Складається професійна рисоварка з наступних частин:

 • ємності для варіння (покрита спеціальним антипригарним покриттям, за рахунок чого виключається ризик підгорання крупи навіть при повному випаровуванні води);
 • мірної чаші (використовується для дотримання пропорцій води та крупи);
 • термостат (нагріває каструлю);
 • кришки з отвором для відведення пари;
 • панелі керування, де можна налаштувати час та температурний режим.

Принцип роботи теплового обладнання простий: в ємність для варіння потрібно додати потрібну кількість крупи і води, після чого закрити кришку і налаштувати потрібний режим приготування. Помішувати вміст або контролювати процес не потрібно. По закінченні заданого часу електрична рисоварка відключиться. За рахунок функції підігріву та багатошарової конструкції, рис у ній ще довгий час залишатиметься теплим.

Як купити рисоварку: основні параметри вибору

Випускаються дані пристрої у великому асортименті. Щоб правильно вибрати рисоварку для суші барів, рекомендуємо враховувати такі характеристики:

 • об'єм ємності для варіння - вибирати обладнання слід з урахуванням інтенсивності потоку відвідувачів та попиту;
 • потужність - чим потужніший пристрій, тим менше часу буде потрібно на приготування рису навіть у великому обсязі;
 • параметри підключення - працюють електричні рисоварки від мережі 220/240 В, тому трифазна мережа не підійде для їх використання.

Обов'язково при замовленні слід враховувати ім'я виробника. Для суші барів та ресторанів варто вибирати професійне обладнання від відомих брендів, які можуть підтвердити якість товару гарантією.

В Україні рисоварку купити від відомого виробника можна у нас. На сайті компанії представлені товари від німецьких торгових марок, які випускають промислові кухонні аксесуари.

Від чого залежить ціна рисоварки

Вартість різних моделей професійного обладнання з каталогу відрізняється. Залежить вона від технічних характеристик пристроїв, а саме

 • обсягу - чим він більший, тим більше порцій здатна приготувати за раз рисоварка промислова;
 • потужності;
 • бренда.

Актуальна ціна та детальні параметри товару вказані в описі, можна порівняти вартість та відмінності різних моделей на сайті.

Професійні рисоварки від виробника в Full Kithen

Компанія Full Kithen займається продажем оригінального промислового обладнання для ресторанів, кафе, фаст-фуду та інших закладів громадського харчування. Ми співпрацюємо з надійними виробниками, тому пропонуємо оригінальний сертифікований товар. Купити в Україні рисоварку для суші на сайті Full Kithen можна з доставкою по регіонах.

Окрім продажу, ми також надаємо послуги встановлення та налаштування обладнання, гарантійного обслуговування. При необхідності допоможемо із замовленням фірмових запчастин на заміну зношеним. Якщо потрібна докладна консультація або виникли складнощі в процесі експлуатації – телефонуйте, допоможемо.

Рисоварки професійні ціна в Україні

Рисоварки професійніЦіна
Рисоварка 5,4 літри GGM Gastro9917 грн
Рисоварка 8,2 літра GGM Gastro15964 грн
Рисоварка 8 л Bartscher11646 грн