Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Ротаційні печі

Асортимент
Ротаційна піч для віпіканн 10x EN 40x60 - з рстійною шафою GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
RHOE1046E

Ротаційна піч: призначення та принцип роботи

Ротаційна піч є професійним тепловим обладнанням для випікання хлібобулочних виробів та здоби. Їх використовують пекарні, ресторани та кафе, у меню яких є свіжа випічка. 

В Україні ротаційні печі доступні для замовлення в інтернет-магазині Full Kitchen. Асортимент каталогу включає великий вибір моделей обладнання від закордонних виробників.

Характерною рисою такого теплового обладнання є вдосконалена технологія випікання. На відміну від звичайних духових шаф, у ротаційних хлібопекарських печах завантажувальний візок із тестом обертається навколо осі. Нагрівальні елементи (ТЕНи) встановлені по кутах камери. Тепло, яке вони виробляють, розподіляється вентилятором. Гаряче повітря циркулює всередині камери, що прискорює процес випікання хлібобулочних виробів. Такий принцип роботи призводить до рівномірного прогріву листа, чому вироби готуються рівномірно та швидко.

Нагрівання пристроїв забезпечується як за рахунок електрики, так і газу або рідкого палива, залежно від технічних властивостей конструкції. Завдяки різноманітності варіантів, можна вибрати обладнання під конкретні запити та умови експлуатації.

Піч ротаційна: різновиди 

Залежно від особливостей конструкції, ці теплові агрегати поділяються на 2 види:

  • Розбірні. Ці грубки можна розбирати на кілька складових, їх простіше переміщати на інше місце, перевозити. Розбірними випускаються електричні ротаційні печі, оскільки вони простіші у підключенні та введенні в експлуатацію.
  • Нерозбірні. Ці пристрої постачаються у зібраному вигляді. В основному нерозбірні види обладнання – газові.

Окрім конструкції, це теплове обладнання відрізняється і за типом джерела живлення. Вони бувають наступних видів:

  • Електричні. Ці моделі працюють від мережі, прості у використанні та керуванні. Температура нагрівання та режими випікання налаштовуються регуляторами. Працюють електропічки від 3-х фазної мережі, тому важливо забезпечити їм джерело живлення з потужністю 380-400 В.
  • Газові. Ці пристрої необхідно підключати до централізованої системи або балона зі зрідженим газом.

Існують також моделі, що працюють на рідкому паливі (ДП). Але вони меншою мірою поширені.

Збираючись замовити ротаційну піч для хліба, рекомендуємо звернути увагу на такі параметри, як габарити і форма камери. Розміри впливають не тільки на ергономіку, а й на місткість пристрою, його продуктивність. 

Професійні ротаційні печі від компанії «Full Kitchen»

У Києві обрати промислове теплове обладнання для пекарень та ресторанів може стати проблемою. Не завжди в гіпермаркетах можна знайти оптимальні за продуктивністю девайси, а замовлення з-за кордону часто спричиняє підвищення ціни ротаційної печі та тривале очікування. Ми допоможемо із вирішенням цих труднощів. В інтернет-магазині Full Kitchen є великий вибір професійного обладнання.

Купити ротаційну піч можна всього за пару кліків. Доступні для замовлення моделі представлені в каталозі з детальним описом. Як можна відзначити – ціни на ротаційні печі для хліба та хлібобулочних виробів відрізняються. Діапазон розкиду вартості обумовлений різницею в технічних параметрах та конструкції апаратів. Потрібна консультація чи допомога фахівця – звертайтесь. Менеджери Full Kitchen допоможуть з вибором моделі та організацією доставки до вашого регіону.

Ротаційні печі ціна в Україні

Ротаційні печіЦіна
Ротаційна піч для віпіканн 10x EN 40x60 - з рстійною шафою GGM Gastro349754 грн
Ротаційна Конвекційна піч для випічки - чорний - сенсорне управління - 10x EN 60x40 - з ростійною шафою GGM Gastro458273 грн
Ротаційна Конвекційна піч для випічки - срібло - сенсорне управління - 10x EN 60x40 - з ростійною шафою GGM Gastro459493 грн
Ротаційна газова онвекційна піч для випічки - срібло - сенсорне управління - 10x EN 60x40 - з ростійною шафоюк GGM Gastro476820 грн
Ротаційна газова конвекційна піч для випічки - чорний - сенсорне управління - 10x EN 60x40 - з ростійною шафою GGM Gastro480029 грн
Ротаційна Конвекційна піч для випічки - чорний - сенсорне управління - 5x EN 60x40 - inkl. Піч для піци та Розстійна шафа GGM Gastro534641 грн