Фільтри
Бренд
Ціна
Параметри підключення

Вакууматори (вакуумні пакувальники)

Асортимент
Хіт!
Вакууматор 16 літрів за хвилину GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Зварювальна пластина 1 х 320 мм
Артикул
VTB320
Хіт!
Вакууматор 28 літрів за хвилину GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Зварювальна пластина 1 х 420 мм
Артикул
VTB420
Хіт!
Вакуумно-пакувальна машина 14,4 мᶾ / год. GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Зварювальна пластина 1 х 290 мм
Артикул
VMKH-300
Хіт!
Вакуумно-пакувальна машина 20 мᶾ / год. GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Зварювальна пластина 2 х 390 мм
Артикул
VMKH-400Z
Хіт!
Вакуумно-пакувальна машина 20 мᶾ / год. GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Зварювальна пластина 2 х 390 мм
Артикул
VMKH-4002
Хіт!
Вакуумно-пакувальна машина 20 мᶾ / год. GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Зварювальна пластина 2 х 490 мм
Артикул
VMKH-500
Вакууматор - Настільний прилад GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
VGFW2018
Вакууматор 12 м³/год. GGM Gastro
Артикул: VSB320
103 803
Бренд
GGM Gastro
Артикул
VSB320
Вакууматор 20 м³/год. GGM Gastro
Артикул: VSB520
124 564
Бренд
GGM Gastro
Артикул
VSB520
Вакууматор 20 м³/год. GGM Gastro
Артикул: VSB420
131 193
Бренд
GGM Gastro
Артикул
VSB420
Вакууматор 6 м³/год. GGM Gastro
Артикул: VSB240
97 039
Бренд
GGM Gastro
Артикул
VSB240

Професійний вакууматор для пакування продуктів

Пристрій для вакуумного пакування продуктів харчування збільшує термін їх зберігання. Завдяки видаленню повітря з пакета або контейнера, в який вміщено шматок м'яса або сиру, припиняється окислення, розвиток бактерій, що викликають псування.

Такий спосіб упаковки скорочує харчові відходи, оскільки дозволяє використовувати продукти протягом тривалого часу. Також зберігання у безповітряному просторі займає менше місця. А це важливо при обмеженому обсязі холодильника чи промислової комори. У герметичному середовищі без доступу повітря зберігаються натуральний смак, корисні властивості їжі.

Професійний вакууматор купити потрібно для тривалого зберігання запасів їжі на кухнях:

 • кафе;
 • ресторанів;
 • бістро;
 • громадських їдалень.

Як використовувати вакуумний пакувальник

Надійне професійне обладнання для кухні потужніше, продуктивніше за побутові прилади для безповітряного пакування. Воно призначене для інтенсивного використання на підприємствах громадського харчування, оптимізує зберігання та приготування їжі.

Хочете купити вакууматор? Дізнайтеся про особливості обладнання експертного класу.

Корпус приладів виготовляється із міцної нержавіючої сталі, розрахованої на цілодобову експлуатацію. У комплекті постачаються змінні камери різних розмірів для пакування продуктів будь-яких форм – від порційних шматочків до цілих тушок м'яса чи риби.

Управління обладнанням спрощене для зручності персоналу. На екрані з'являються докладні анімовані підказки. Щоб запакувати їжу, необхідно:

 • помістити м'ясо або рибу в пакет;
 • покласти в камеру;
 • закрити кришку;
 • натиснути кнопку запуску процесу відкачування повітря.

Професійні моделі – це набір автоматичних програм для різних типів продуктів, які забезпечують оптимальний вакуумний рівень. Купити вакуумний пакувальник – зробити внесок у довгострокове зберігання їжі.

Використання вакууматорів у ресторанах, кафе, їдальнях – можливість економити на закупівлі свіжих продуктів, зменшити відходи, оптимізувати запаси. Безповітряна упаковка – збереження їжі, її безпека до приготування.

Вакууматор для продуктів: як вибрати

При виборі професійного вакуумного зварювача враховується специфіка, а також масштаб діяльності підприємства громадського харчування. Для невеликих кафе підійде настільний прилад з ручним керуванням. Пристрій відрізняється невеликими розмірами. Він простий у використанні, забезпечує економію продуктів.

Середні за розміром заклади з розширеним меню вибирають напівавтоматичну модель із можливістю програмування циклів. Це дозволить швидко, якісно упаковувати різноманітні продукти.

Для великих ресторанів, їдалень, що працюють з великим обсягом харчової сировини, розумне рішення — автоматичний вакууматор професійний. Він прискорить процес відкачування повітря, надсилання продуктів на зберігання. Тим самим полегшить працю персоналу.

Окрім продуктивності, дивіться на надійність вакуумного пакувальника для продуктів, простоту його обслуговування, наявність змінних камер та рівень шуму. Якісний пристрій інтегрується в робочі процеси підприємства громадського харчування, а не створює додаткові складності. Надійний промисловий вакууматор відрізняється інтуїтивно зрозумілим управлінням. Він простий у використанні. Працює швидко, коштує більше, ніж побутовий вакууматор, відрізняється потужністю та продуктивністю.

Прилад використовується не тільки для зберігання їжі. Він потрібний для того, щоб замаринувати рибу, м'ясо, овочі. Маринад під вакуумом триває 10-15 хвилин. Пори продуктів розкриваються, процес маринування відбувається швидше. Це важливо для кафе, де потрібна висока продуктивність праці. Надійний апарат для вакуумного пакування:

 • оптимізує логістику;
 • заощаджує бюджет;
 • підвищує ефективність бізнесу.

Вакууматори в інтернет-магазині Full Kitchen

Пропонуємо замовити експертний вакууматор для м'яса, риби овочів. Реалізуємо пакувальне обладнання для підприємств громадського харчування. Видаємо гарантію на товар.

Наші прилади – альтернатива холоду. Якщо на ваших підприємствах не вистачає холодильників – замовляйте прилад для безповітряної упаковки. Таке кухонне обладнання для їжі оптимізує робочі процеси, економить бюджет за рахунок збереження продуктів.

Експертний кухонний вакууматор від Full Kitchen доставляється до будь-якої точки України. У нашому інтернет-магазині професійного обладнання для кухні ціни на техніку знаходяться у конкурентоспроможних межах. Також пропонуємо інше пакувальне обладнання, пакети для вакууматорів.

Наші прилади можна використовувати на професійній або побутовій кухні. Вони служать десятиліттями, не ламаються. А вартість приладів залежить:

 • від функціональності пристрою;
 • розмірів;
 • виробника.

Робіть замовлення з доставкою. Швидко підберемо відповідне обладнання для вашої кухні. Оформимо замовлення, миттєво відправимо покупцю.

Вакууматори (вакуумні пакувальники) ціна в Україні

Вакууматори (вакуумні пакувальники)Ціна
Вакууматор 16 літрів за хвилину GGM Gastro18393 грн
Вакууматор 28 літрів за хвилину GGM Gastro26946 грн
Вакуумно-пакувальна машина 14,4 мᶾ / год. GGM Gastro41588 грн
Вакуумно-пакувальна машина 20 мᶾ / год. GGM Gastro49357 грн
Вакуумно-пакувальна машина 20 мᶾ / год. GGM Gastro53173 грн
Вакуумно-пакувальна машина 20 мᶾ / год. GGM Gastro68108 грн
Вакууматор - Настільний прилад GGM Gastro3665 грн
Вакууматор 12 м³/год. GGM Gastro103803 грн
Вакууматор 20 м³/год. GGM Gastro124564 грн
Вакууматор 20 м³/год. GGM Gastro131193 грн