Фільтри
Бренд
Ціна
Параметри підключення

Вапо грилі

Асортимент
Гриль водяний електричний - 0,40 m GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
EGE40
Гриль водяний газовий 0,8 м - 10,4 кВт GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GGE800
Гриль вугільний мідний - 2,0 m - з Glas GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
KGOY20
Гриль водяний електричний - 0,80 m GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
EGE80
Гриль вапо газовий (9 кВт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GLB479-T
Гриль водяний електричний - 1,20 m GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
EGE120
Гриль водяний газовий 1,2 м - 15,6 кВт GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GGE1200
Гриль вапо газовий (12 кВт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GLB499-T
Гриль вапо газовий (9 кВт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GWGB479M
Гриль вапо газовий (18 кВт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GLB879-T
Гриль водяний газовий (24 kW) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GLB899-T
Гриль вапо газовий (18 кВт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GWGB879M

Розбираємося в принципі роботи вапо-грилю

Вапо-гриль – це професійне теплове обладнання для приготування м'яса, риби та овочів під впливом гарячої пари. Їжа виходить соковитішою і ніжнішою, а також зберігається більша кількість вітамінів та корисних речовин. Замовити вапо-гриль варто для ресторанів та кафе, які спеціалізуються на приготуванні здорової та смачної їжі.

Приготування їжі на такому тепловому устаткуванні нагадує водяну лазню. Точніше зрозуміти, що це вапо гриль можна, розібравшись в особливостях його конструкції.

Ці пристрої на вигляд подібні до звичайних грилів. Тобто, являють собою металеві конструкції з поверхнею смаження, всередині якої вмонтований електротен. Під нею розташована ємність із водою, яка під впливом високої температури перетворюється на пару. Через цю особливість, дані пристрої відомі також як грилі водяні.

Для своєї роботи обладнання не вимагає олії, через що знижується утворення кіптяви та неприємних запахів.

Вапо грилі: характерні відмінності та нюанси вибору

Основна особливість полягає у принципі роботи. Продукт на ТЕНі одночасно смажиться та готується на пару. Приготування під впливом високих температур та пари, відсутність жиру та горілої скоринки наділяє страви дієтичними властивостями. Вапо гриль купити варто тим закладам, які спеціалізуються на здоровій їжі, а також ресторанам, які пропонують відвідувачам різноманітність у меню.

Слід зазначити, що подібне обладнання активно набирає популярності. Сьогодні парові грилі представлені у продажу у великому асортименті моделей, які відрізняються за технічними параметрами та ціною. Щоб розібратися, при виборі варто вивчити та порівняти характеристики:

  • Джерело живлення. Водний гриль може працювати на газі або від мережі, залежно від конструкції. Вибирати потрібно з урахуванням робочих умов на кухні закладу.
  • Потужність. Цей параметр є актуальним для електрогрилів. Чим більший показник, тим вища продуктивність обладнання, швидше готується їжа.
  • Габарити. Чим компактніший водяний гриль, тим менше він займає місця на кухні, але при цьому він має невелику місткість, тому не вдасться приготувати відразу кілька порцій.

Збираючись вибрати обладнання на сайті Full Kitchen, рекомендуємо врахувати ще й спосіб встановлення. Він залежить від джерела живлення. Пристрої бувають настільні та підлогові. Газові моделі – підлогові, що окремо стоять, тому потрібно передбачити місце на кухні для їх монтажу. Електричне обладнання можна встановити на стільниці, тумбі або підставці. Настільний вапо гриль виграє за рахунок компактності та мобільності. Такі агрегати легко переносити з місця на місце, зручно використовувати на пікніках, виїзній торгівлі.

Професійні вапо-грилі від виробника в інтернет-магазині «Full Kitchen»

В Україні цей вид теплового обладнання має великий попит серед власників закладів громадського харчування. Наша компанія Full Kitchen вирішила спростити завдання пошуку якісних пристроїв та пропонує вапо-грилі для професійних кухонь від виробника GGM Gastro. В інтернет-магазині обладнання для ресторанів представлено великий модельний ряд цих агрегатів. Купити електричний вапо гриль можна з гарантією від виробника прямо зараз. Також ми пропонуємо послугу доставки по Києву та іншим регіонам країни, сервісне обслуговування та допомогу при виборі. Оформити замовлення чи проконсультуватися можна за телефоном. Залишайте свої контакти, менеджери Full Kitchen передзвонять найближчим часом.

Вапо грилі ціна в Україні

Вапо гриліЦіна
Гриль водяний електричний - 0,40 m GGM Gastro58598 грн
Гриль водяний газовий 0,8 м - 10,4 кВт GGM Gastro67973 грн
Гриль вугільний мідний - 2,0 m - з Glas GGM Gastro79694 грн
Гриль водяний електричний - 0,80 m GGM Gastro83243 грн
Гриль вапо газовий (9 кВт) GGM Gastro96570 грн
Гриль водяний електричний - 1,20 m GGM Gastro101994 грн
Гриль водяний газовий 1,2 м - 15,6 кВт GGM Gastro104741 грн
Гриль вапо газовий (12 кВт) GGM Gastro113849 грн
Гриль вапо газовий (9 кВт) GGM Gastro129854 грн
Гриль вапо газовий (18 кВт) GGM Gastro145995 грн