Фільтри
Бренд
Категорія
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Тандири

Асортимент
Тандир газовий - 715 x 1225 mm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GTOE791
Піч тандирна газова - 715 х 1225 мм (нержавіюча сталь) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TON-1

Що являє собою тандир

Професійна жаркова шафа та тандир – оригінальні види мангалу та печі родом з Азії. Вони поширені у шашличних, грузинських ресторанах, піцеріях.

Тандирна піч виготовлена ​​у вигляді металевої тумби з нержавіючої сталі із встановленим усередині глиняним казаном. Внутрішній глечик виліплюється за особливою термостійкою технологією, саме в ньому відбувається приготування страв.

Шафи для смаження також виготовляються з нержавіючої сталі. Дверцята можуть бути цільними або мати віконця з термостійкого скла для спостереження за приготуванням їжі. Мають лаконічний дизайн, добре вписуються на кухні ресторану.

Встановлюються у приміщеннях з гарною вентиляцією на відстані не менше 5 см від усіх поверхонь. Відстань від верхньої панелі до вентиляції має бути більше 85 см. Під обладнання рекомендується стелити жароміцний металевий лист, на якому піч фіксується замикаючими роликами.

Спекотні шафи та пекарські тандири можуть бути газового та електричного типу. Газовий тандир не можна встановлювати нижче рівня підлоги з метою пожежної безпеки.

Що врахувати при виборі тандира та шафи для смаження

Ціна тандира залежить від кількості камер, діапазону температур та додаткових функцій:

  1. У невелику пекарню або точку фаст-фуду можна купити тандир із однією секцією. Ціна таких моделей мінімальна, при цьому їх потужностей достатньо для виготовлення різних видів випічки.
  2. Для випікання кексів, круасанів та булочок у кав'ярні підійде компактна пекарська шафа. Для розширеного асортименту страв знадобиться двосекційний тандир, а для приготування м'ясних виробів знадобиться саме шафа для смаження.
  3. У ресторан на 150-250 місць варто придбати піч з трьома секціями.
  4. Купити шафу з 4 камерами варто для великих промислових об'єктів, їдалень.

Купуючи теплове обладнання для професійних кухонь в інтернет-магазині Full Kitchen, варто визначити коло завдань, які має виконувати шафа для смаження, обсяги та навантаження, виходячи з планового обороту відвідувачів. Меню має ключове значення під час вибору техніки:

  • жаркова шафа призначена для приготування м'ясних та рибних страв;
  • пекарська шафа застосовується для випікання, кондитерських виробів.

Щоб купити оптимальну модель без переплат, важливо заздалегідь уточнити необхідність кількох секцій, оскільки їхня кількість впливає на функціонал та вартість.

Тандири газові професійні в інтернет магазині Full Kitchen

Купити тандир в Україні можна в інтернет-магазині обладнання для кухні Full Kitchen. В наявності популярні моделі провідних брендів з гарантією якості роботи та довговічності для найсмачніших страв.

Тандири можна замовити онлайн з доставкою на адресу або відділення поштового оператора. При оформленні замовлення можна отримати додаткову консультацію спеціалістів магазину щодо технічних характеристик обладнання, особливостей його експлуатації.

Тандири ціна в Україні

ТандириЦіна
Тандир газовий - 715 x 1225 mm GGM Gastro112299 грн
Піч тандирна газова - 715 х 1225 мм (нержавіюча сталь) GGM Gastro189600 грн