Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Шоколадні фонтани

Асортимент
Шоколадний фонтан - 4 рівня- H 60 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SBCH4
Шоколадний фонтан - 5 рівня- H 70 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SBCH5
Шоколадний фонтан - 6 рівня- H 84 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SBCH6
Шоколадний фонтан - 7 рівня- H 100 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SBCH7

Шоколадний фонтан: спеціальне обладнання для свят та бенкетів

Шоколадний фонтан – пристрій, який зробить будь-яке свято ще веселішим і незабутнішим. Це спеціальний агрегат, який забезпечує постійну циркуляцію доведеного до рідкого стану шоколаду. У нього можна мокати фрукти чи випічку, насолоджуючись смачним та оригінальним десертом. Зазвичай обладнання використовується на різних урочистостях, де передбачені частування для запрошених, замовляють на весілля та ювілеї. Наявність пристрою у компаній, які надають послуги організації свят та кулінарного супроводу банкетів, допоможе отримати більше клієнтів та вигоди, конкурувати із суперниками. Використовувати його можна і вдома. Міні шоколадний фонтан урізноманітнить будь-яке свято, доповнить меню десертів і порадує близьких. Замовити його у Києві можна прямо зараз. В інтернет-магазині Full Kitchen представлено декілька моделей обладнання.

Фонтан для шоколаду: різновиди та особливості

Конструкція пристрою проста. Вона містить 2 основні елементи: електронний блок із приводом, який забезпечує циркуляцію шоколаду, та чаші, розташовані каскадом для його подачі. Залежно від моделі апарата кількість рівнів у фонтану може відрізнятися. Ця характеристика впливає на два інші параметри: вартість та продуктивність приладу.

Працює обладнання від мережі 220/240 В, тому при установці слід передбачити наявність розетки поряд. Для того, щоб забезпечити нормальну циркуляцію, використовується спеціальний шоколад з високим відсотком какао масла, який плавиться вже за температури близько 35 градусів.

Випускаються пристрої в асортименті, класифікуються за низкою технічних характеристик:

  • кількістью рівнів;
  • розмірами (габарити залежать від кількості рівнів апарата);
  • умовами використання.

Вибирати потрібно з урахуванням кількості користувачів, для яких буде встановлено фонтан. Якщо планується використовувати агрегат на масових багатолюдних заходах, рекомендуємо придбати модель на 4 і більше каскадів. Але слід врахувати, що чим більше рівнів, тим більший обсяг рідкого шоколаду буде потрібен. Замовити шоколадний фонтан в інтернет-магазині Full Kitchen можна на 4, 6 та навіть 7 рівнів. Крім того, можемо запропонувати настільні вітрини, прилавки та інше торгове обладнання для організації урочистостей та виїзних бенкетів. Що стосується відмінностей в умовах використання, то моделі умовно розподіляють на професійні та домашні. Перші відрізняються великими габаритами і мають 4 і більше рівнів, призначені для обслуговування масових заходів. Міні фонтан для будинку зазвичай є невеликим агрегатом. Він розрахований на менший обсяг рідкого шоколаду та невелику кількість користувачів.

Наведені технічні параметри впливають і на ціну. Крім того, скільки коштує шоколадний фонтан, залежить ще від однієї властивості – якості обладнання. Воно має бути професійним, щоб забезпечити безперебійну роботу протягом тривалого періоду. Відповідають цій вимозі апарати та прилади для професійних кухонь, які є на нашому сайті.

Купити шоколадний фонтан у Full Kitchen з доставкою по Україні

Знайти девайси для професійної кухні зараз не складно. На ринку багато подібних товарів, які заявлені як промислові агрегати. Але не всі продавці можуть запропонувати фірмове обладнання брендів, які спеціалізуються на виробництві професійних пристроїв. На їхньому тлі вигідно виділяється компанія Full Kitchen. Ми співпрацюємо із закордонним брендом GGM Gastro, який виробляє девайси для кафе та ресторанів та поставляємо продукцію безпосередньо від виробника.

Фірмове професійне обладнання для кухні в інтернет-магазині Full Kitchen доступне до замовлення у великому асортименті. У нас можна купити шоколадний фонтан та інші пристрої для торговлі їжею та приготування страв з гарантією від виробника. Наші фахівці можуть допомогти з установкою та налаштуванням, а також техобслуговуванням агрегатів та приладів. При необхідності також можемо проконсультувати щодо вибору та умов використання девайсів.

Замовити шоколадний фонтан в інтернет-магазині Full Kitchen можна з доставкою. Надсилання товару здійснюється по всій країні різними транспортними компаніями на вибір клієнта.

Шоколадні фонтани ціна в Україні

Шоколадні фонтаниЦіна
Шоколадний фонтан - 4 рівня- H 60 cm GGM Gastro15611 грн
Шоколадний фонтан - 5 рівня- H 70 cm GGM Gastro15950 грн
Шоколадний фонтан - 6 рівня- H 84 cm GGM Gastro22331 грн
Шоколадний фонтан - 7 рівня- H 100 cm GGM Gastro28304 грн