Фільтри
Бренд
Категорія
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Хліборізки промислові

Асортимент
Машина для нарізання багетів 8000 GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSE8000
Машина для нарізання хліба / хліборізка - 8 mm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMO8
Машина для нарізання хліба / хліборізка - 10 mm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMO10
Машина для нарізання хліба / хліборізка - 13 mm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMO13
Хліборізка настільна 13 мм GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMS13T
Хліборізка настільна 10 мм GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMS10T
Хліборізка – 10 мм GGM Gastro
Артикул: BSMS10
80 861
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMS10
Хліборізка - 8 мм GGM Gastro
Артикул: BSMS8
82 529
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMS8
Хліборізка настільна 8 мм GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMS8T
Хліборізка – 13 мм GGM Gastro
Артикул: BSMS13
75 085
Бренд
GGM Gastro
Артикул
BSMS13

Що являє собою хліборізкою

Автоматизація процесів на виробництві або професійній кухні – це спосіб підвищити ефективність роботи. Тому для оснащення підприємств та закладів громадського харчування широко використовують хліборізки. Дані пристрої допомагають швидко нарізати буханці та батони на скибці потрібної товщини без застосування ручної праці. Замовити професійне кухонне електромеханічне обладнання в Україні можна прямо зараз в інтернет-магазині Full Kitchen.

Цей вид обладнання відноситься до професійних електричних приладів для нарізування хлібобулочних виробів на порційні скибки. Основним інструментом у таких апаратах є ніж. Він відрізняється в різних моделях і може бути наступних типів:

  • Рамний. Електрохліборізки з такими ножами найпростіші. Ріжучий інструмент у них прикріплений до рам, що складаються з 2-х частин, що рухаються у протилежному напрямку. Такий принцип роботи дозволяє нарізати хліб на кілька скибочок рівних за розміром. Але щоб встановити іншу товщину – доведеться міняти раму повністю.
  • Серповидний. Це ніж зігнутої форми, який нарізає батони по одній скибочці. Ці інструменти зазвичай входять до комплектації ручних хліборізок. Продуктивність у обладнання з серповидними ножами нижча, але можна легко регулювати товщину нарізки.
  • Дисковий. Саме такими інструментами оснащуються промислові хліборізки. Дисковий ніж обертається на високих обертах, може швидко нарізати випічку будь-якої текстури, у тому числі і свіжоспечену.

Всі представлені у продажу моделі хліборізок прийнято класифікувати на моделі з фіксованою та змінною товщиною нарізки. Другі практичніші, оскільки дозволяють швидко змінити налаштування обладнання.

Хліборізка промислова: основні різновиди 

Апарати для нарізки хліба прийнято класифікувати за 2-ма ознаками: принципом роботи та способом встановлення. Професійні хліборізки поділяються на такі види:

  • Ручні. Нарізка хліба здійснюється натисканням на ручку ножа оператором. Ці моделі недорогі, але й здатні забезпечити високу швидкість роботи. Підійде така хліборізка для їдальні, ресторану, кафе.
  • Напівавтомати. Участь оператора зводиться до завантаження хліба в лоток пристрою, нарізка здійснюється автоматично.
  • Автомати. Ці апарати оснащені системами подачі хліба та не вимагають участі оператора. Застосування цих пристроїв дозволяє скоротити використання ручної праці. Ціна на них вища, ніж на інші моделі, але вони найбільш продуктивні та практичні, можуть нарізати будь-який вид хлібобулочних виробів, сухарів.

За принципом встановлення пристрою поділяються на: підлогові та настільні. Особливістю перших є великі габарити та висока потужність. Підлогові пристрої розраховані застосування в умовах промисловості та виробництва. Хліборізки настільні – компактніші, їх встановлюють на тумбах, стільницях. Такі моделі підходять для закладів громадського харчування, оскільки дозволяють швидко нарізати хліб, але за продуктивністю вони поступаються підлоговим.

Професійні хліборізки від компанії «Full Kitchen»

Компанія Full Kitchen пропонує великий вибір професійного обладнання для кухні від зарубіжних виробників. У нас можна купити хліборізку для закладів громадського харчування та підприємств, у каталозі представлений широкий асортимент підлогових та настільних пристроїв. Вибрати моделі можна різної потужності та продуктивності. Ціна на хліборізки вказана в описі товару.

Продається товар по всій країні. Доставка здійснюється транспортними компаніями, мешканцям Києва доступна можливість самовивезення. Щоб оформити замовлення – Залишайте заявку, ми зв'яжемося для уточнення деталей.

Хліборізки промислові ціна в Україні

Хліборізки промисловіЦіна
Машина для нарізання багетів 8000 GGM Gastro41777 грн
Машина для нарізання хліба / хліборізка - 8 mm GGM Gastro58913 грн
Машина для нарізання хліба / хліборізка - 10 mm GGM Gastro60901 грн
Машина для нарізання хліба / хліборізка - 13 mm GGM Gastro62955 грн
Хліборізка настільна 13 мм GGM Gastro78614 грн
Хліборізка настільна 10 мм GGM Gastro80539 грн
Хліборізка – 10 мм GGM Gastro80861 грн
Хліборізка - 8 мм GGM Gastro82529 грн
Хліборізка настільна 8 мм GGM Gastro82592 грн
Машина для нарізання хліба / хліборізка - з 4 режимами нарізання GGM Gastro560248 грн