Фільтри
Бренд
Категорія
Ціна
Параметри підключення

Вафельниці професійні

Асортимент
Хіт!
Вафільниця  GGM Gastro
Артикул: WERJ180
5 852
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WERJ180
Хіт!
Вафельница  GGM Gastro
Артикул: WETJ180
12 289
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WETJ180
Вафільниця - Form: форма серця GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WAEHJ1
Вафільниця - Брюсельскі вафлі GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WAEBJ1
Вафельница  GGM Gastro
Артикул: WEJ180
11 314
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WEJ180
Вафільниця - для ріжка - подвійний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WAEEHJ2
Вафільниця подвійна (подвійний) - форма серця GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
MELJ322N
Вафільниця подвійний - кругла GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WDJ180
Вафільниця - Form: квадратна форма GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WAEEJ1
Вафільниця - Брюсельскі вафлі - подвійний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WAEBJ2
Вафельниця - тарталетниця GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TMPIC
Вафільниця - для ріжка GGM Gastro
Артикул: WAEEHJ1
5 852
Бренд
GGM Gastro
Артикул
WAEEHJ1

Професійні вафельниці для ресторанного бізнесу

Вафельниця професійна – це спеціальне кухонне обладнання для випікання вафель. Воно широко використовується у кафе, ресторанах, пекарнях, торгових залах. Призначене для приготування випічки у великому обсязі. Характерною відмінністю від побутових пристроїв є висока продуктивність та потужність промислових апаратів. Замовити для бізнесу в Україні вафельниці з насадками можна на сайті компанії Full Kitchen. У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір професійного теплового обладнання для кухні від перевірених виробників.

Що являє собою вафельниця: особливості конструкції

Конструктивне виконання апарату досить просте. Вафельниця являє собою два металеві листи, які накладаються один на одного. Між ними у форми заливається тісто. Нагрівання залежно від моделі може здійснюватися як за рахунок електрики, так і на газовій плиті.

Електровафельниця працює від мережі. У листах такого обладнання встановлені тени, які забезпечують нагрівання металевої поверхні до високих температур. Завдяки цьому тісто у формах пропікається, виходять хрусткі готові вафлі. Розмір вафельниць електро може бути різним, також може відрізнятись потужність. Але конструкція та принцип дії апаратів залишається однаковим. Ціни агрегатів теж відрізняються залежно від потужності, функціональних характеристик, кількості насадок.

Газові вафельниці – пристрої, що нагріваються на газовій плиті. Для рівномірного пропікання тіста необхідно вручну перевертати обладнання іншою стороною до полум'я. В основному це побутові моделі, вони більш легкі та компактні порівняно з промисловими, але поступаються у продуктивності, швидкості приготування та зручності експлуатації.

Для професійних кухонь віддати перевагу варто електричній вафельниці. Такі апарати випускаються у великому асортименті та відрізняються за призначенням залежно від типу форм.

Види та особливості електровафельниць

Наш каталог включає великий асортимент професійного обладнання для виготовлення вафель різних видів. Прямо зараз можна вибрати такі види вафельниць:

  • Для бельгійських вафель. Такі моделі здатні забезпечити щільну хрумку структуру, яка характерна для даного виду вафель.
  • Для трубочок. Характерною рисою є помірна потужність, завдяки чому тонке вафельне тісто в гарячому вигляді залишається пластичним і зручно його згорнути в трубочку.
  • Для ріжків. Такі вафельниці мають панелі з дрібною текстурою, а регулювання нагрівання представлено у широкому діапазоні.
  • Для тонких вафель. Бувають із панелями круглої та квадратної форми.
  • Для гонконзьких вафель. Набули масового поширення відносно недавно. Їх відрізняє виражена текстура, завдяки чому швидко пропікається досить товстий прошарок тіста.
  • Для віденських вафель. Їх часто плутають з бельгійськими, але у віденських інша текстура – вони повітряні, м'які, тому і вафельниця потрібна інша, здатна забезпечувати швидке прожарювання тіста зі збереженням його об'ємності.

Для професійних кухонь, де готують велику кількість страв, вигіднішим рішенням буде подвійна модель або вафельниці зі змінними панелями. Другі за рахунок знімних комплектуючих більш практичні. Вони можуть випікати різні види вафель. Ціна вафельниць та характеристики вказані в описі до моделей.

Професійні вафельниці від компанії «Full Kitchen»

Компанія Full Kitchen понад 3 роки займається продажем сучасного промислового кухонного обладнання для бізнесу. Всі товари – продукція відомих брендів, які виробляють професійні агрегати та пристрої.

Прямо зараз можна оформити замовлення на чавунні вафельниці з нашого каталогу. У продажу представлені моделі різної потужності та місткості, що підходять для приготування різних видів вафель. Якщо потрібна допомога в тому, щоб купити електрофавельницю або підібрати оптимальну за функціональністю – залиште заявку. Наші менеджери допоможуть вибрати відповідний апарат під ваші параметри та критерії.

Купити вафельницю в Україні в інтернет-магазині кухонного обладнання Full Kitchen можна з доставкою по Києву та в будь-який інший регіон країни. Крім вигідних цін на вафельниці та інші кухонні агрегати пропонуємо якісний сервіс своїм клієнтам, гарантійне обслуговування, установку та консультацію з питань експлуатації обладнання.

Вафельниці професійні ціна в Україні

Вафельниці професійніЦіна
Вафільниця GGM Gastro5852 грн
Вафельница GGM Gastro12289 грн
Вафільниця - Form: форма серця GGM Gastro6503 грн
Вафільниця - Брюсельскі вафлі GGM Gastro9948 грн
Вафельница GGM Gastro11314 грн
Вафільниця - для ріжка - подвійний GGM Gastro11965 грн
Вафільниця подвійна (подвійний) - форма серця GGM Gastro11965 грн
Вафільниця подвійний - кругла GGM Gastro11965 грн
Вафільниця - Form: квадратна форма GGM Gastro13265 грн
Вафільниця - Брюсельскі вафлі - подвійний GGM Gastro19247 грн