Фільтри

Обладнання для шаурми

Асортимент
Гриль для шаурми з 4 нагрівальними елементами - макс. 60 кг GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
DUK4-EN-SB
Гриль для шаурми з 4 нагрівальними елементами - макс. 60 кг GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
DUK4-FR-SB
Гриль для шаурми (2шт), 4 нагрівальні елементи / макс. 60 кг GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
DOK4-SB#2

Що таке обладнання для шаурми

Шаурма – одна з найпопулярніших страв у закладах фаст-фуду, її часто замовляють для кейтерингу. Страва не складна у приготуванні, не потребує специфічних інгредієнтів, але важливою умовою є наявність грилю для запікання замаринованого м'яса.

В Україні купити гриль для шаурми, рожна (шампури) та інше обладнання можна в професійному інтернет-магазині обладнання для кухні FullKitchen. У каталозі представлений великий вибір пристроїв та приладів для професійних кухонь, кафе та ресторанів.

Гриль для шаурми: особливості конструкції

Дані агрегати відносяться до професійного теплового обладнання і є пічкою, в якій готують м'ясо. Виробляються вони у різноманітності моделей, відрізняються за розміром та функціональними можливостями. При цьому мають однаковий принцип роботи та конструкцію. Складається піч для шаурми з:

 1. Корпуса з нержавіючої сталі. Має вигляд короба, всередині якого встановлені нагрівальні елементи та шампур.
 2. Вертикального рожна (шампура). На нього нанизують філе птиці, баранину, телятину, свинину.
 3. Нагрівальні елементи. Залежно від типу апарату та способу нагрівання установки для шаурми можуть бути газовими, або електричними.
 4. Піддона. Служить для збору жиру, що стікає в процесі приготування.

Працює вертикальний гриль за таким принципом: на рожен нанизують мариноване філе і поміщають в установку, включають нагрівання і періодично провертають шампур, щоб забезпечити рівномірне прожарювання. 

Різновиди та особливості вибору пристроїв

За способом нагрівання бувають:

 • електричні;
 • газові.

Перші найпоширеніші. Гриль для шаурми електричний зручний тим, що може використовуватися в кафе та торгових точках, де немає підключення до газу. Такі моделі також мобільніші, їм простіше забезпечити джерело живлення навіть на виїзді. Працює електрогриль для шаурми від дво- або трифазної електромережі (220/240 і 380/400 відповідно). 

Другі вважаються економнішими. Але купувати апарат для шаурми газовий є сенс для ресторанів з підведеним газом, якщо планується його використання як стаціонарна установка. Можна також підключати печі до балонів зі зрідженим пропан-бутаном, але слід контролювати його запас і мати під рукою змінний резервуар.

Крім джерела живлення, збираючись замовити для шаурми гриль, слід врахувати технічні характеристики моделі:

 • Кількість нагрівальних елементів. Від них залежить обсяг м'яса, яке можна запікати за раз. Орієнтуватись при виборі варто на прохідність закладу. Якщо активний потік відвідувачів, то обладнання для приготування шаурми варто вибирати на 4 тени.
 • Спосіб провертання рожна: механічний, або за допомогою електропроводу.
 • Потужність. Цей параметр є актуальним лише для електричних моделей. Чим потужніше обладнання для шаурми, тим швидше воно здатне готувати продукт.
 • Кількість вертелів. У продажу є моделі на 1 та 2 рожни. Другі розраховані на заклади громадського харчування з активним потоком клієнтів.
 • Додаткова комплектація. 

Якщо при покупці варто звернути увагу на додаткові опції. Наприклад, на сайті FullKitchen можна замовити роботизований газовий гриль для шаурми. Апарат самостійно контролює процес приготування та характеризується високою продуктивністю.

Що таке рожен (шампур) для шаурми

Цей елемент є ключовим у всій конструкції печі. Шампур для шаурми є металевим штирем для нанизування м'яса. Вибирати його потрібно лише під характеристики установки. Зокрема, слід враховувати кількість нагрівальних елементів. У Києві в інтернет-магазині FullKitchen купити вертел можна для установок на 3 та 4 тени.

У продажу представлено декілька моделей шампурів, ціна та характеристики вказані в описі. Для кафе та торгових точок з високою прохідністю, рекомендуємо відразу купити обладнання для шаурми та додатковий рожен для підвищення продуктивності печі. 

Купити гриль та обладнання для шаурми у FullKitchen

Вся продукція, представлена ​​на сайті – виробництва перевірених брендів Компанія FullKitchen постачає оригінальні сертифіковані товари з гарантією від виробника. Також ми надаємо послуги з встановлення та технічного обслуговування обладнання. Придбати апарат для шаурми у нас можна з доставкою. Доставка здійснюється по всій країні різними логістичними службами на вибір клієнта.

Обладнання для шаурми ціна в Україні

Обладнання для шаурмиЦіна
Шампур для Гриль для шаурми з 3 нагрівальними елементами GGM Gastro1493 грн
Шампур для Гриль для шаурми з 4 нагрівальними елементами GGM Gastro1629 грн
Шампур для Гриль для шаурми з 4 нагрівальними елементами GGM Gastro1698 грн
Шампур для Гриль для шаурми з 3 нагрівальними елементами GGM Gastro1766 грн
Гриль для шаурми з 1 нагрівальним елементом / макс. 5 кг GGM Gastro20787 грн
Гриль для шаурми з 1 нагрівальним елементом / макс. 5 кг GGM Gastro24251 грн
Гриль для шаурми з 3 нагрівальними елементами - макс. 40 кг GGM Gastro30569 грн
Гриль для шаурми з 4 нагрівальними елементами - макс. 60 кг GGM Gastro33287 грн
Гриль для шаурми з 3 нагрівальними елементами (рухомі) - макс. 40 кг GGM Gastro36874 грн
Гриль для шаурми з 5 нагрівальними елементами - макс. 80 кг GGM Gastro36874 грн