Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Міксери для молочних коктейлів

Асортимент
Хіт!
Міксер для молочних коктейлів - з 1 Rührwerk - 300 Watt GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SPMET1
Міксер для молочних коктейлів - з 2 Rührwerken - 600 Watt GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SPMET2
Міксер для молочних коктейлів  - 0,55 Л GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
MSGMSM1
Міксер для молочних коктейлів  - 2x 0,55 Л GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
MSGMSM2
Міксер - однопостовий - 0,75 літра GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SML1
Міксер - трьохпостовий - 0,75 літра GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SML3

Що таке міксер для молочних коктейлів

Міксери для молочних коктейлів є професійним електро-механічним кухонним обладнанням для барів, ресторанів і кафе-пекарен, основне призначення якого полягає в приготуванні смачних шийків. На відміну від побутових пристроїв, у промислових – вища продуктивність. 

Вони можуть працювати тривалий час без ризику перегріву, виготовляючи кілька порцій напою. Замовити у нас міксер для молочних коктейлів для дому або закладів громадського харчування можна зараз. В інтернет-магазині Full Kitchen це обладнання доступне у широкому асортименті моделей.

Експлуатація промислових апаратів потребує певних навичок та знань. Щоб вийде смачний напій, варто дотримуватись наступних рекомендацій при використанні міксера для приготування молочних коктейлів:

  • для шийок з наповнювачем, фрукти обов'язково потрібно подрібнити або зробити пюре;
  • при наповненні склянки першою вливають рідину, після чого додають тверді інгредієнти (фрукти, шоколад тощо);
  • сиропи або порошки додають перед змішуванням, а не після;
  • якщо потрібна міцна та пишна піна, то молоко слід використовувати охолоджене.

При приготуванні шийка, важливо також стежити за обсягом вмісту в склянці, дотримуватися позначок. В іншому випадку віночок міксера для молочного коктейлю не зможе нормально працювати, від чого порушиться перемішування інгредієнтів або напій почне переливатися. Після використання обов'язково потрібно вимити обладнання для видалення залишків продуктів.

Загалом промисловий міксер для молочних коктейлів не особливо відрізняється за функціями від домашніх блендерів. Нічого складного у використанні немає. Крім того, сучасні апарати випускаються з простим та інтуїтивно зрозумілим управлінням.

Вибираємо молочний міксер правильно

Ці пристрої представлені у продажу в широкому асортименті моделей. Щоб вибрати відповідний міксер для збивання молочних коктейлів, потрібно уважно вивчити технічні характеристики пристроїв:

  • Потужність. Від неї залежить продуктивність апарату. Сучасний професійний міксер для молочних коктейлів може за годину приготувати кілька десятків порцій шийка.
  • Кількість склянок. В інтернет-магазині Full Kitchen на вибір представлені одно та дворіжкові моделі. Перші підійдуть для невеликих кафе та домашнього використання. У ресторани з великим потоком відвідувачів і широким асортиментом шийків краще придбати барний міксер для молочних коктейлів з двома ріжками. Ціна на ці апарати вища, але вони більш продуктивні. Такі пристрої можуть готувати дві порції напою.
  • Кількість швидкостей. Сучасні апарати оснащені регулятором обертання ножів. Ця функція дозволяє подрібнювати тверді інгредієнти на низькій швидкості, а потім змішувати напої на високій.

Варто звернути увагу і на матеріали. Корпус зазвичай виготовляють із нержавіючої сталі – міцного та хімічно інертного металу, який не потребує особливого догляду. Склянки можуть бути пластиковими або металевими. Другі міцніші та практичніші, оскільки в них можна готувати шийки з твердими інгредієнтами.

Професійні міксери для молочних коктейлів від компанії «Full Kitchen»

Пошуки якісного промислового обладнання можуть перетворитися на великі клопоти для власників бізнесу. Але ми допоможемо їх вирішити. Компанія Full Kitchen має великий досвід у сфері торгівлі обладнанням для закладів громадського харчування та торгівлі. Ми займаємося продажами професійних апаратів та агрегатів для кухні вже понад 3 роки. Продукція представлених на сайті брендів відома у всьому світі своєю якістю та надійністю, користується великим попитом у рестораторів, власників магазинів та кухарів.

Ціни на міксери для молочних коктейлів наведені на сайті. Вартість залежить від технічних параметрів пристроїв та відрізняється у різних моделей. Просто зараз купити міксер для молочних коктейлів у нас можуть мешканці різних регіонів. По країні діє послуга доставки кількома транспортними компаніями на вибір. У Києві забрати товар можна із пункту видачі. Щоб оформити замовлення – залишайте заявку, менеджери Full Kitchen передзвонять для уточнення подробиць та консультації.

Міксери для молочних коктейлів ціна в Україні

Міксери для молочних коктейлівЦіна
Міксер для молочних коктейлів - з 1 Rührwerk - 300 Watt GGM Gastro4969 грн
Міксер для молочних коктейлів - з 2 Rührwerken - 600 Watt GGM Gastro9067 грн
Міксер для молочних коктейлів - 0,55 Л GGM Gastro11686 грн
Міксер для молочних коктейлів - 2x 0,55 Л GGM Gastro27404 грн
Міксер - однопостовий - 0,75 літра GGM Gastro36524 грн
Міксер - трьохпостовий - 0,75 літра GGM Gastro105863 грн