Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Соковитискачі

Асортимент
Хіт!
Прес для фруктів електричний  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
FSK200
Хіт!
Прес для фруктів електричний  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Електричне керування
Артикул
FSK300
Ручна соковижималка  GGM Gastro
Артикул: FSPMK-K
6 114
Бренд
GGM Gastro
Артикул
FSPMK-K
Ручна соковижималка  GGM Gastro
Артикул: FSPMK-A
6 114
Бренд
GGM Gastro
Артикул
FSPMK-A
Соковитискач GGM Gastro
Артикул: ETZ
116 321
Бренд
GGM Gastro
Артикул
ETZ
Соковитискач GGM Gastro
Артикул: ETZ150
146 423
Бренд
GGM Gastro
Артикул
ETZ150

Соковитискач: основні види

Фреші давно стали невід'ємною частиною меню закладів громадського харчування. Також багато хто часто п'є їх вдома, віддаючи перевагу перед іншим напоями. Готувати їх нескладно, якщо є відповідне електромеханічне обладнання. На сайті магазину Full Kitchen соковитискачі доступні у великому асортименті моделей, а придбати прес можна з доставкою по Україні.

Фрешниця – це пристрій, який дозволяє швидко зробити натуральний сік з різних фруктів та овочів: гранатів, яблук, селери, томатів та ін. Випускаються такі агрегати в кількох різновидах, які за способом керування поділяються на 2 основні групи:

  • Ручні соковитискачі. Це механічний прес, який приводиться в дію за рахунок фізичного зусилля, що прикладається людиною. На такі соковижималки ціна нижча за автоматичні, крім того, для роботи вони не вимагають живлення від електромережі. Соковитискач ручний підійде для використання в домашніх умовах, коли не потрібно часто і швидко робити фреші.
  • Соковитискач електричний. Необхідною умовою для роботи цих агрегатів є підключення до мережі. Вони відрізняються більшою продуктивністю та високою швидкістю віджиму, зручніші та простіші в експлуатації, не потребують фізичних зусиль. Якщо потрібен соковитискач для фрешу в ресторан, кафе чи готель, то рекомендуємо зупинити вибір на електричній моделі. Вони здатні швидко зробити сік у великому обсязі.

Окрім способу керування, при замовленні слід врахувати й особливості конкретної моделі.

Основні характеристики соковижималки

У продажу фрешниці представлені у різноманітності моделей. Щоб зробити правильний вибір, рекомендуємо розібратися в параметрах, від яких залежать робочі функції та зручність використання соковижималки-пресу:

  1. Спосіб управління. Ручні чи електричні. Перші – найбільш економічні, але поступаються за продуктивністю, і тиснути фреш потрібно самому. Другі – здатні швидко робити сік у великих обсягах за мінімальних зусиль з боку людини.
  2. Призначення. Міні-соковитискач зазвичай призначений для приготування соку з цитрусових та соковитих фруктів. Вона не підійде для віджиму фрешу з твердих плодів та овочів (моркви, яблук, селери та ін.). З цим завданням можуть впоратися універсальні соковитискачі. Це надійні та потужні агрегати, які попередньо подрібнюють плоди, а потім лише віджимають сік.
  3. Комплектація та функції. Ручні преси зазвичай оснащені мінімумом насадок та опцій. Більш функціональний варіант – автоматичний промисловий соковитискач. Ці агрегати комплектуються різними насадками та можуть мати кілька режимів керування, контейнер для соку.
  4. Потужність. Цей параметр є актуальним для електропресів. Чим більша потужність, тим вища продуктивність установки.

При покупці слід звернути увагу на умови експлуатації. Для роботи електропресів необхідне джерело живлення з напругою 220/240 В.

Професійні соковитискачі від компанії «Full Kitchen»

Професійне кухонне обладнання складно знайти у звичайних гіпермаркетах та ТЦ. Але воно є в інтернет-магазині Full Kitchen. У нас доступний великий асортимент промислових агрегатів та установок для закладів громадського харчування, готелів та будинків. Прямо зараз можна купити соковитискач одного з перевірених виробників промислового обладнання для професійних кухонь.

Техніка для кухні завжди в наявності на нашому складі – ми гарантуємо швидке відправлення до будь-якого міста. У Києві купити соковитискач можна з наступним самовивозом. Оформляйте замовлення на сайті, форма заявок доступна цілодобово. Залишились питання? Проконсультуйтеся з нашим менеджером – залишайте номер, у робочий час фахівець передзвонить.

Соковитискачі ціна в Україні

СоковитискачіЦіна
Прес для фруктів електричний GGM Gastro9850 грн
Прес для фруктів електричний GGM Gastro14130 грн
Ручна соковижималка GGM Gastro6114 грн
Ручна соковижималка GGM Gastro6114 грн
Соковитискач GGM Gastro116321 грн
Соковитискач GGM Gastro146423 грн