Фільтри
Бренд
Ціна
Параметри підключення

Тісторозкатувальні машини професійні

Асортимент
Хіт!
Тісторозкатувальна машина - для тіста 30 см  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Регулювання товщини тіста від 1 до 4 мм - від 80 до 210 гр.
Артикул
TP30D-N
Хіт!
Тісторозкатувальна машина - для тіста 40 см  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
Регулювання товщини тіста від 1 до 4 мм - від 210 до 600 гр.
Артикул
TP40D-N
Хіт!
Тісторозкатувальна машина - настільна модель GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
довжина конвеєру: 2000 мм
Артикул
TMK520B
Хіт!
Тісторозкатувальна машина - стаціонарна модель GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
довжина конвеєру: 2400 мм
Артикул
TMK520L
Тісторозкатувальна машина - для тіста 35 см  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TP35M
Тісторозкатувальна машина - для тіста 40 см  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TP40DG-N
Тістораскаточна машина  - Настільна GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TAMZ514N
Тістораскаточна машина  GGM Gastro
Артикул: TAMZ520N
251 012
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TAMZ520N
Тістораскаточна машина GGM Gastro
Артикул: TAMZ630N
299 149
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TAMZ630N

Тісторозкатна машина для професійної кухні

Машина для розкатування тіста – це апарат, який спрощує приготування різних борошняних страв, та прискорює час на підготовку інгредієнтів. Замовити його варто для ресторанів, пекарень та кафе, щоб заощадити час та витрати праці на рутинний процес. Головне при цьому - вибрати відповідну установку, здатну впоратися з великим обсягом роботи.

В Україні промислові тісторозкатки можна замовити на сайті компанії FullKitchen. В інтернет-магазині представлений великий вибір агрегатів для професійних кухонь.

Машинка для розкачування тіста: навіщо вона потрібна

Страви з тіста є основою меню багатьох ресторанів, що спеціалізуються на східній, середземноморській та національній кухні. Це круасани, піца, лазання, локшина, і рамен чи удон, і пельмені, вареники чи чебуреки. Вони незмінно мають попит у відвідувачів, що змушує працівників кухні приділяти багато часу розкатуванні тіста. Процес цей досить тривалий, трудомісткий і стомлюючий, через що часто виникає потреба у додатковому персоналі, що тягне для роботодавця додаткові витрати.

Але це завдання можна автоматизувати. Сьогодні можна купити в Києві машинку для розкатування тіста, яка швидко та якісно впорається з процесом та допоможе прискорити приготування страв.

Така установка підійде не тільки для закладів громадського харчування. Є сенс придбати машину для розкочування тіста в кондитерські, піцерії та пекарні. Апарат допоможе підвищити продуктивність та якість готових виробів.

Купити машинку для розкатування тіста: на що звернути увагу

Тістораскатки є електромеханічними пристроями, які працюють від мережі. Вони випускаються у різноманітності моделей. Основні відмінності полягають у кількох характеристиках:

  • Спосіб встановлення. Бувають підлогові та настільні моделі. Перші потужніші і продуктивніші. Таке тісторозкочування купити в Україні варто для закладів з активною відвідуваністю, або харчових цехів з виробництва напівфабрикатів. Настільні моделі компактні та мобільні, але при цьому можуть поступатися продуктивністю.
  • Потужність. Чим вона вища, тим більша продуктивність апарату. Якщо потрібна професійна тісторозкатувальна машина, рекомендуємо вибирати моделі з потужністю від 400 Вт.
  • Параметри підключення. Тістораскаточна електрична машина працює від мережі. Залежно від характеристик моделі, підключення може бути 220/240 В та 380/400 В. Але також у продажу на сайті FullKitchen є моделі, які можна підключати, як до 2-фазної, так і до 3-фазної мережі.
  • Тип тіста. За цим параметром пристрої поділяються на реверсивні, або ті, що працюють тільки в одному напрямку. Перші - це тісторозкатувальні машини для листкового тіста. Вони здатні робити розкатування у двох напрямках і не перекладають шари. Моделі, які працюють в одному напрямку, призначені для бездрожжевого тіста. До них відносяться тісторозкочувальні машини для чебуреків, піци, локшини та ін.

Особливо варто відзначити таку особливість, як довжина валика. Від цього показника залежать інші важливі характеристики: продуктивність пристрою та ціна.

Як працює електрична тістораскатка

За технічним виконанням дані апарати досить нескладні. Принцип роботи ґрунтується на обертанні двох валиків, між якими пропускають пласт тіста. У процесі машинка для розкочування тіста для чебуреків розминає його в тонке рівномірне полотно.

Результат та продуктивність роботи апарата залежить від якості складання. При несиметричному положенні валиків спостерігається зажовування тіста, зминання. Щоб не допускати такого результату важливо, щоб електрична машинка для розкочування тіста була якісною, від надійного виробника.

Купити тісторозкатувальну машину в FullKitchen

Купити в Києві та інших регіонах України тісторозкатку перевіреного бренду можна в один клік на сайті інтернет-магазину FullKitchen. Компанія пропонує сертифіковане обладнання для професійних кухонь з гарантією від виробника, а також здійснює послуги з встановлення, налаштування та техобслуговування. До спектру послуг входить також організація відправки товару. Доставка здійснюється по всіх регіонах кількома транспортними сервісами на вибір.

Тісторозкатувальні машини професійні ціна в Україні

Тісторозкатувальні машини професійніЦіна
Тісторозкатувальна машина - для тіста 30 см GGM Gastro34645 грн
Тісторозкатувальна машина - для тіста 40 см GGM Gastro43779 грн
Тісторозкатувальна машина - настільна модель GGM Gastro173644 грн
Тісторозкатувальна машина - стаціонарна модель GGM Gastro208507 грн
Тісторозкатувальна машина - для тіста 35 см GGM Gastro31928 грн
Тісторозкатувальна машина - для тіста 40 см GGM Gastro45857 грн
Тістораскаточна машина - Настільна GGM Gastro213266 грн
Тістораскаточна машина /Тістораскатка - підходить для піци та хліба GGM Gastro250409 грн
Тістораскаточна машина GGM Gastro251012 грн
Тістораскаточна машина GGM Gastro299149 грн