Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Параметри підключення

Морозильні ларі

Асортимент
Морозильна ларь - 120 Л - білий GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG120N
Морозильна ларь - 117 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG117GS
Морозильна ларь - 209 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG209GS
Морозильна ларь - 227 Л - білий GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG227N
Морозильна ларь - 286 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG286GS
Морозильна ларь - 388 Л - білий GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG388N
Морозильна ларь - 388 Л - сірий з з нержавіючої сталі GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG388EN
Морозильна ларь - 433 Л - білий GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG449N
Морозильна ларь - 352 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG352GS
Морозильна ларь - 433 Л - сірий з з нержавіючої сталі GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG466EN
Морозильна ларь - 534 Л - білий GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG553N
Морозильна ларь - 534 Л - сірий з з нержавіючої сталі GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TTG534EN
Морозильна ларь - 398 Л - синій з вигнутим склом - з 5 Einhängekörben GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TKTGC398
Морозильна ларь - 485 Л - синій з вигнутим склом - з 6 Einhängekörben GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TKTGC485

Морозильна ларь: характерні особливості та відмінності

Морозильні ларі є незамінним обладнанням, коли йдеться про тривале зберігання продуктів, готових страв або напівфабрикатів. Їх використовують у торгівлі, промисловому виробництві, у точках громадського харчування та приватному господарстві.

Широке поширення обумовлено доступністю та різноманітністю даних агрегатів. ларь морозильна можна вибрати різних габаритів та об'єму в залежності від цілей, у нашому каталозі вони доступні в широкому асортименті моделей. Замовити товар на сайті компанії «Full Kitchen» можна прямо зараз з можливістю доставки по всій Україні.

За технічним виконанням, даний вид обладнання являє собою морозильні камери, що окремо стоять, з горизонтальною конструкцією корпусу, поверх якого розташована кришка. Виготовляються вони зазвичай з оцинкованої сталі, яку покривають порошково-полімерним матеріалом.

Для обробки внутрішнього простору використовують харчовий алюміній. Як теплоізолюючий шар між шарами металу зазвичай укладають пінопласт і пластмасу. Охолодження ларі здійснюється за рахунок екологічно безпечних холодоагентів, які допомагають нагнітати потрібну температуру всередині.

За рахунок продуманої конструкції, сучасні камери можуть утримувати низьку температуру та зберігати вміст у замороженому вигляді до 48 годин навіть при відключенні джерела живлення.

Серед інших характерних рис варто також відзначити:

 • відсутність полиць. Поділ внутрішнього простору в деяких моделях здійснюється за рахунок вертикальних перегородок, підвісних корзин;
 • велика місткість;
 • широкий діапазон робочих температур.

За рахунок великого корисного внутрішнього об'єму, а також відсутності відсіків, морозильна ларь добре вміщує великі контейнери, ящики з вмістом або навіть цілі тушки птиці, рибу, великі частини туш тварин.

Випускаються морозилки у великій кількості. Між собою пристрої, в першу чергу, розрізняються за обсягом та конструктивними особливостями кришки. Вона буває 2-х типів:

 • Глуха. Це відкидна ляда, у конструкції якої передбачений шар ізоляційного матеріалу. Може доповнюватись механічним замком. Морозильна ларь з глухою кришкою оптимально підійде для підсобних, складських приміщень, коли необхідно забезпечити тривале зберігання вмісту.
 • Прозора. Вона має вигляд розсувної вітрини. Морозильна ларь зі скляною кришкою зручна тим, що дозволяє бачити вміст камери. Такі моделі встановлюють у торговельних залах з метою демонстрації товару.

Крім конструкції кришки, агрегати розрізняються за кліматичним класом. Цей параметр визначає допустиму температуру довкілля для повноцінної роботи обладнання:

 • SN (від +10 до 32 градусів тепла). Така морозильна камера-скринга оптимально підходить для вуличної торгівлі, ринків.
 • N (+16 до +32 градусів). Моделі цього кліматичного класу рекомендовані для експлуатації у приміщеннях, складах, кухнях.
 • T (+18 до +43 градусів). Ці агрегати можна встановлювати в приміщеннях, що опалюються.

Окрім кліматичного класу та конструкції кришки, при покупці важливо звернути увагу і на технічні характеристики. Від них безпосередньо залежить функціональність та практичність обладнання.

Морозильні ларі: як вибрати

Перше, на що варто звернути увагу – технічні характеристики. Серед основних характеристик:

 • Об'єм відсіку для зберігання. Невеликі морозильні ларі можуть вміщувати 100-150 л продуктів. Вони переважно призначені для домашнього господарства, невеликих кафе або ресторанів.
 • Температурний режим. Мінімальний – це -24°С;
 • Тривалість збереження холоду при відключенні від джерела живлення. У різних моделях цей параметр може становити 25-72 години.
 • Управління: сенсорне чи механічне. Камери з цифровою панеллю сучасніші, але ціна на них вища. Агрегати з електромеханічним керуванням оснащуються реле, поворотними перемикачами та кнопками.

Якщо має бути використання обладнання в торговому залі або приміщенні, де працюють люди, то варто купити морозильну ларь з низьким рівнем шуму. Цей показник має бути в діапазоні до 49 дБ (чим він менший, тим тихіше працює агрегат).

Окрім технічних характеристик, слід враховувати функції пристроїв. Від них залежать не тільки ціни морозильних скринь, але й зручність експлуатації. Серед найкорисніших сучасних функцій відзначимо:

 • No frost. Ця функція унеможливлює розморожування обладнання вручну. Морозильна ларь no frost розморожується автоматично. Також дана функція виключає таку проблему, як освіта льоду всередині. Досягається це за рахунок застосування технології виведення зайвої вологи шляхом прокачування повітря за допомогою випарника. Плюс функції ще й у тому, що морозильна ларь ноу фрост менш вимогливий до обслуговування. Для забезпечення їх працездатності достатньо просто підключити пристрій до джерела живлення та стежити за дотриманням правил санітарії.
 • Швидка заморозка. Ця функція передбачає роботу в інтенсивному режимі, забезпечуючи миттєве охолодження продуктів.
 • Індикатор закривання. Опція допомагає контролювати положення кришки, щільність прилягання до корпусу.

Ще під час вибору варто врахувати клас енергозбереження. Найбільш економічні моделі маркуються А+ та А++.

Морозильні ларі від компанії «Full Kitchen»

Покупка холодильного обладнання може перетворитися на клопіткий процес, якщо не знати, на що звертати увагу і де замовляти товар. Важливо визначити модель необхідних габаритів та обсягу, не переплативши за основні функції агрегату. Вигідно та швидко купити морозильну ларь в Києві для харчової промисловості, закладів громадського харчування чи торгових приміщень можна у нас.

В інтернет-магазині професійного кухонного обладнання «Full Kitchen» представлено великий асортимент холодильного обладнання від відомих виробників. Тут ви можете вибрати морозильну ларь сухого заморожування (з опцією no frost), різних розмірів та обсягу, порівняти технічні характеристики та додаткові функції сучасних моделей.

Якщо потрібна допомога при виборі – звертайтесь. Наші менеджери проконсультують, допоможуть підібрати відповідну модель обладнання та швидко приймуть замовлення.

Морозильні ларі ціна в Україні

Морозильні ларіЦіна
Морозильна ларь - 120 Л - білий GGM Gastro18326 грн
Морозильна ларь - 117 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro23552 грн
Морозильна ларь - 209 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro28304 грн
Морозильна ларь - 227 Л - білий GGM Gastro29457 грн
Морозильна ларь - 286 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro31629 грн
Морозильна ларь - 388 Л - білий GGM Gastro31629 грн
Морозильна ларь - 388 Л - сірий з з нержавіючої сталі GGM Gastro32919 грн
Морозильна ларь - 433 Л - білий GGM Gastro33191 грн
Морозильна ларь - 352 Л - сірий з скланю кришкою GGM Gastro34557 грн
Морозильна ларь - 433 Л - сірий з з нержавіючої сталі GGM Gastro34756 грн