Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність
Діаметр ножа
Параметри підключення

Овочерізки

Асортимент
Хіт!
Овочерізка (Комплект дисків: 5 шт) GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Короткий опис
З комплектом на 5 дисків
Артикул
GEH5
Томаторізка / ручне управління   GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TSH100
Томаторізка 5,5 мм GGM Gastro
Артикул: TSH550
5 366
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TSH550
Томаторізка 4 мм GGM Gastro
Артикул: TSH400
5 705
Бренд
GGM Gastro
Артикул
TSH400
Овочерізка механічна GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
SCMMNP
Овочерізка / 230 В  GGM Gastro
Артикул: GEH
21 873
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GEH
Овочерізка / 550 Вт  GGM Gastro
Артикул: GSH300
21 873
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GSH300
Овочерізка - 750 Watt GGM Gastro
Артикул: GSA5
35 935
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GSA5
Ананасочистка / овочорізка для ананасів GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
ANSMK
Овочерізка / продуктивність 300 кг GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GSE300
Овочерізка - продуктивність: 400 kg/h GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
GSE400

Які бувають овочерізки: основні види та особливості

Одним із основних технологічних процесів на професійних кухнях закладів громадського харчування є нарізка овочів. Ця рутинна робота вимагає багато часу та витрат праці, але цей процес можна оптимізувати за допомогою спеціального обладнання. Овочерізка ручна або електрична допоможе прискорити процес нарізки і зробить його більш ефективним. В Україні придбати агрегат можна у нас. Інтернет-магазин Full Kitchen пропонує великий вибір подрібнювачів та протирок для кафе та ресторанів, замовити які можна з доставкою по Києву, Харкову та іншим містам країни.

Принцип функціонування пристроїв для нарізування овочів нагадує м'ясорубку. Професійна овочерізка оснащена ножами, які подрібнюють продукти соломкою, кубиками або пластинами однакового розміру та товщини.

Конструкція пристроїв передбачає наявність контейнера для завантаження інгредієнтів, а також комплекту решіток та ріжучих інструментів для їх подрібнення. Після заповнення контейнера овочерізки овочами, вони подаються до ріжучого вузла. Вивантаження виконується в контейнер, який може йти в комплекті або в підставлену тару.

Подрібнювачі для овочів в інтернет-магазині Full Kitchen представлені в 2-х різновидах:

  • ручні;
  • електричні.

Перші вимагають участі людини. Вони оснащені рукояткою, при провертанні якої запускається робота різального вузла. Ручний побутовий подрібнювач оптимально підійде для дому, невеликих кафе, ресторанів. За продуктивністю ручна овочерізка поступається електричним моделям, але при цьому не вимагає наявності джерела живлення, її зручно брати на виїзні заходи, використовувати для кейтерингу.

Але, коли в пріоритеті швидкість нарізки овочів у великих обсягах та економія праці, то краще купити електричну овочерізку. Подібні агрегати підійдуть для професійної кухні ресторанів з активною відвідуваністю. Участь людини зводиться до включення побутового пристрою, підготовки та завантаження коренеплодів та плодів у контейнер. Але важливо врахувати, що працює професійна овочерізка від мережі 220/240 В, тому слід забезпечити пристрою джерело живлення.

Як купити овочерізку електричну: критерії вибору

Електромеханічне обладнання для кухні, призначене для подрібнення овочів, випускається в асортименті моделей. При виборі присторою для використання на кухні закладу громадського харчування, рекомендуємо враховувати такі особливості:

  • Потужність. Чим потужніша модель, тим довше вона може працювати в безперервному циклі без ризику перегріву.
  • Продуктивність обладнання. Чим вищий параметр, тим швидше промислова овочерізка зможе подрібнити великий обсяг овочів.
  • Комплектація ріжучими елементами. Чим більше ножів, тим ширший спектр робіт овочерізки. Для ресторанів з великою різноманітністю овочевих страв в меню потрібна багатофункціональна овочерізка 5 в 1. До таких відносяться моделі з 5 ножами в комплекті, які доступні для замовлення на нашому сайті.
  • Призначення. Практичним вибором стане універсальна електрична овочерізка, яка здатна подрібнювати різні види плодів та коренеплодів.

Важливим критерієм є ціна. Вартість різних моделей відрізняється та залежить від технічних характеристик обладнання.

Професійні овочерізки від виробника у Full Kitchen

Наша компанія є одним із провідних інтернет-магазинів обладнання для ресторанів в Україні. Ми поставляємо професійні кухонні агрегати від європейських виробників. Прямо зараз можна придбати електроовочерізки від бренду GGM Gastro або оформити замовлення на інше обладнання.

Окрім продажу, компанія пропонує широкий спектр послуг. Ми допоможемо встановити та налаштувати пристрій, а також виконуємо гарантійне обслуговування. Якщо залишилися питання або потрібна консультація – залишайте заявку у формі на сайті. Співробітники інтернет-магазину зв'яжуться найближчим часом.

Овочерізки ціна в Україні

ОвочерізкиЦіна
Овочерізка (Комплект дисків: 5 шт) GGM Gastro27093 грн
Томаторізка / ручне управління GGM Gastro3667 грн
Томаторізка 5,5 мм GGM Gastro5366 грн
Томаторізка 4 мм GGM Gastro5705 грн
Овочерізка механічна GGM Gastro10800 грн
Овочерізка / 230 В GGM Gastro21873 грн
Овочерізка / 550 Вт GGM Gastro21873 грн
Овочерізка - 750 Watt GGM Gastro35935 грн
Ананасочистка / овочорізка для ананасів GGM Gastro39061 грн
Овочерізка / продуктивність 300 кг GGM Gastro45857 грн