Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність

Преси для бургерів

Асортимент
Хіт!
Машина для приготування гамбургерів 130 мм  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMH130
Машина для приготування гамбургерів 100 мм  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMH100
Машина для приготування гамбургерів 150 мм  GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMH150
Прес для гамбурегрів - OHNE Pattieform GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMSM1015
Прес для гамбурегрів - inkl. Pattieform Ø 10 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMSM1015#PF10
Прес для гамбурегрів - inkl. Pattieform Ø 15 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMSM1015#PF15
Прес для гамбурегрів - inkl. Pattieform Ø 10 + 15 cm GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
HMSM1015#PF1015

Навіщо потрібен прес для бургерів

Страви категорії фаст фуд не можна назвати корисними. Але вони смачні – безперечно. У чому секрет плоских, однакових з точністю до сантиметру круглих котлет гамбургерів та чизбургерів? Професійні кухарі у закладах громадського харчування використовують спеціальний пристрій – прес для бургерів. Його завдання – точно дозувати фарш, формувати однакові котлети.

Устаткування складається з чаші, в якій розміщується фарш, кришки-преса. Опускання останньої відбувається автоматично або шляхом впливу на важіль. Акуратна заготовка піднімається на платформі паралельно із відведенням важеля. Розмір чаші відповідає параметрам котлет. Такий метод є прийнятним для маси з м'яса, риби. Далі напівфабрикати відправляють на готування або заморожування.

Прес для формування котлет дозволяє швидко отримати необхідну кількість заготовок однакової форми, розміру. Фарш не прилипає. Правильна товщина заготовки дозволяє легко досягти потрібного ступеня прожарювання.

В інтернет-магазині Full Kitchen представлено й інше електромеханічне обладнання. Ознайомитись з асортиментом можна на сайті компанії. Вартість пресу для бургера залежить від принципу роботи – автоматичний чи механічний. Але й у другій групі буде розбіг за ціною. Другий фактор – місткість. На скільки форм розрахований агрегат. Чим їх більше, тим вища продуктивність.

Ручний або автоматичний прес для котлет

Прес форми для бургерів розрізняють двох типів – ручні та автоматичні. Розглянемо особливості кожного типу:

Ручні преси для гамбургерів

Використовують у кафе, ресторанах, де фаст фуд такого типу не є профільною позицією меню. Вони дешевші. Їхньої продуктивності достатньо для швидкого обслуговування відвідувачів. Спеціального обслуговування такий прес для котлет та гамбургерів не вимагає. Пристрої наводяться у роботу механічним опусканням важеля. Це автономні конструкції, які не потребують джерела живлення.

Автоматичні преси для бургерних котлет

Для виробництва великих партій напівфабрикатів необхідно купити прес для бургерів із категорії автоматичних. Серед переваг – збільшення швидкості, мінімальна участь людини. Такий прес для гамбургерів актуальний у супермаркетах, у цехах із випуску напівфабрикатів. Автоматизація виробництва необхідна у бургерних. Коштуватиме такий прес для котлет і для бургерів буде більше. Але з урахуванням завантаженості такий варіант зберігає рентабельність.

Прес для котлет бургер купити у Full Kitchen з доставкою по Україні

Спеціалізоване обладнання для кухні в інтернет-магазині Full Kitchen – надійна підмога для мереж громадського харчування та будинку. На сайті представлені механічні, напівавтоматичні та автоматичні пристрої для професійних кухарів та аматорів. Гарантія на всі товари – 12 місяців від дня оплати. Замовити прес для бургерних котлет з доставкою можна онлайн або за телефоном. Надсилання замовлень здійснюється після оплати.

Преси для бургерів ціна в Україні

Преси для бургерівЦіна
Машина для приготування гамбургерів 130 мм GGM Gastro4616 грн
Машина для приготування гамбургерів 100 мм GGM Gastro4356 грн
Машина для приготування гамбургерів 150 мм GGM Gastro5136 грн
Прес для гамбурегрів - OHNE Pattieform GGM Gastro19508 грн
Прес для гамбурегрів - inkl. Pattieform Ø 10 cm GGM Gastro22759 грн
Прес для гамбурегрів - inkl. Pattieform Ø 15 cm GGM Gastro23409 грн
Прес для гамбурегрів - inkl. Pattieform Ø 10 + 15 cm GGM Gastro27311 грн