Фільтри
Бренд
Ціна
Потужність

Хоспери

Асортимент
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE761
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE761S
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE761#UB7#RA7
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE761S#UB7#RA7
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE881R
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE881S
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE881R#UB#RA
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro
Бренд
GGM Gastro
Артикул
CHOE881S#UB#RA

Печі josper – найкраще рішення в секції теплового обладнання

Особливість системи громадського харчування – швидке та якісне приготування будь-яких страв. Робота з рибою та м'ясом викликає у цьому аспекті більше складнощів. Вирішенням питання стала піч хоспер. Це теплове обладнання для приготування м'ясних, рибних та овочевих страв. Швидкість приготування м'яса вражає. Для яловичини та свинини достатньо 6 хвилин, кролика або курки – 4 хвилини. Риба буде готова вже за 3 хвилини. Це набагато швидше, ніж на сковорідці.

Пристрій поєднав можливості мангалу та вугільної печі закритого типу. Гриль-мангал хоспер можна використовувати для запікання, також на ньому можна смажити продукти. Агрегати виконані із харчової нержавіючої сталі. Матеріал не прогорає, стійкий до окиснення. Не виділяє токсичних сполук навіть при дії високих температур (до 500°С).

Принцип роботи печі хоспер

Конструкція печі хоспер включає дві камери. Це топка, куди поміщають деревне вугілля. Тепло, яке виділяє вугілля, поки тліє, передається в другу камеру – духовку. Тут розташовуються грати для продуктів. Чим менше втрат при передачі тепла, тим ефективніший закритий мангал. Режими приготування хоспер гриля регулюються за допомогою положення ґрат відносно вугілля. Для контролю встановлено термометр. Інтенсивність горіння палива регулюють за допомогою колосників, верхнього та нижнього шиберу.

Автономний принцип роботи хоспера зробив його найкращим рішенням для приготування на відкритому повітрі. Піч хоспер не потребує джерел електроенергії або газу. Вона працює на вугіллі (на дрівесному вугіллі). У той же час з допомогою хосперу можна приготувати страви на мангалі з приголомшливим ароматом у приміщеннях. Конструкція виглядає естетично та ефектно. Піч хоспер може розміщуватися як на кухнях, так і в залах ресторану або кафе, демонструючи процес приготування замовлень. У цьому випадку необхідно забезпечити якісну вентиляцію та встановити потужну витяжку.

Параметри печей хоспер гриль

Незважаючи на не надто низьку ціну хоспера, популярність обладнання зростає. Пояснити цей факт просто:

  1. Процес приготування поєднує обсмажування та копчення. Результатом стає ароматна страва з хрусткою скоринкою та апетитним димком.
  2. Купити хоспер рекомендується всім, хто дотримується принципів здорового харчування. Продукти зберігають вітаміни та мінерали. Приготування на відкритому вогні виключає потребу в олії.
  3. Можна паралельно готувати різні продукти на верхній та нижній решітці хосперу. Змішування запахів виключено.
  4. Можливість точного регулювання інтенсивності жару.
  5. Конструкція пожежобезпечна (закрита).

Сильні сторони josper можна перераховувати довго. Єдиний нюанс – це ціна хосперу. Але чудовий результат приготування виправдовує витрати.

Піч-гриль хоспер купити в Full Kitchen з доставкою по Україні

Інтернет-магазин Full Kitchen пропонує професійне теплове обладнання для кафе, ресторану, бару або приватного домоволодіння. Замовити техніку можна онлайн або за номерами телефонів з розділу «Контакти». Доставка гриля хоспер виконується по всій Україні - у всі населені пункти, де є представництва компаній-перевізників. Замовлення надсилаються після оплати. Вартість доставки хосперу сплачується окремо.

Купуючи обладнання для кухні в інтернет-магазині Full Kitchen, ви можете не сумніватися в якості представленої ​​техніки. На всі товари поширюється гарантія 12 місяців. Пропонуємо купити хоспер у більш компактній (настільній) версії або стандартний варіант для підлоги.

Хоспери ціна в Україні

ХоспериЦіна
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro177733 грн
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro177799 грн
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro232374 грн
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro232374 грн
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro237938 грн
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro239815 грн
Піч на деревному вугіллі - червона GGM Gastro305117 грн
Піч на деревному вугіллі - чорний GGM Gastro308067 грн